شعبه شریعتی : ۰۲۱۲۲۲۲۰۱۹ شعبه تهرانپارس: ۰۲۱۷۷۷۱۳۱۶۱

 

درباره ما

 

همکاری کادری مجرب و آموزش دیده از متخصص پوست و بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و جدیدترین روش های روز دنیا در زمینه های زیبایی و جوانسازی پوست، زیبایی بینی، کاشت مو و کاشت ابرو، تناسب اندام، در خدمت هم میهنان گرامی می باشیم.
شعار همیشگی کلینیک ما ارائه نتایج طبیعی بدون عوارض می باشد.
به دنبال کسب تجربه و مهارت بالا در روش های زیبایی صورت و جوانسازی پوست و انجام موفقیت آمیز آن بر روی تعداد بی شماری از افراد. دکتربه خوبی به مدل های زیبایی صورت آشنایی داشته و در تشخیص روش زیبایی یا درمانی مورد نیاز برای هر شخص برای رسیدن به ایده آل ترین ظاهر ممکن تبحر دارند. در طول جلسات مشاوره، دکتربا بررسی کامل چهره و فرم وصورت مراجعه کنندگان و پس از شنیدن نظرات و خواسته های ایشان بهترین، کم خطر ترین و موثر ترین روش برای دستیابی به زیبایی با طبیعی ترین حالت ممکن را پیشنهاد میدهند. هموطنان عزیز همچنین می توانند با ارسال عکس خود به ایمیل دکتر در مورد روش های زیبایی صورت خود مشاوره تخصصی بگیرند.
همانطور که گفته شد هدف کلینیک دکتررسیدن به زیبایی با ارائه طبیعی ترین نتایج با کمترین عوارض می باشد. در این کلینیک به منظور نیل به این هدف ابتدا چهره فرد مورد ارزیابی قرار می گیرد و فرم چهره فرد بررسی می شود، و سپس با بیمار در مورد گزینه های پیش رو به منظور زیبایی و جذابیت بیشتر چهره وی گفتگو خواهد شد.
در این کلینیک از بهترین و مرغوب ترین مواد و وسایل مورد تائید وزارت بهداشت استفاده می شود، تا بیماران از عوارضی مانند آلرژی یا حتی عفونت که مربوط به استفاده از مواد نامرغوب مانند ژل های بی کیفیت است، مصون بمانند. در حال حاضر کلینیک مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های لیزر از جمله لیزر PDL ،Erbium ،FractionalRF وFractional CO2 ،Q-Switch و دستگاه های لیپوماتیک ، میکرودرم ابریژن می باشد و تجهیزات کلینیک پیوسته بروز می شوند تا بیماران بتوانند از حق مسلم خود که استفاده از تکنولوژی های روز دنیاست، بهره مند شوند.
در این کلینیک به منظور جلوگیری از بروز عوارض ناشی از جراحی های زیبایی (عفونت، چسبندگی، عدم بازگشت پذیری در صورت رضایت نداشتن از نتایج و نیاز به انجام جراحی های مجدد و ترمیمی) حتی الامکان از ایمن ترین روش های بدون جراحی و کم تهاجمی برای رسیدن به زیبایی طبیعی استفاده می شود. نتایج توسط بیمار و پزشک در جلسه مشاوره قبل از جراحی تعیین می شود. بیماران در تمام طول مدت عمل هوشیار هستند، و تنها از مواد بی حسی موضعی برای بیماران استفاده می شود تا بیماران بتوانند نتایج مرحله به مرحله مشاهده کرده و نظریات و خواسته های خود را بازگو کنند.

مرکز پوست  سپهر با یک دهه تجربه از کاملترین مراکز پوست، زیبایی، لیزر و لاغری (تغذيه و رژيم درماني) در کشور می باشد و خدمات خود را با كيفيت بالا و قيمت مناسب براي مراجعين محترم، متمایز از دیگر رقبا ارائه می نماید. این مرکز فعالیت خود را به صورت محدود از سال ۱۳۸۹ آغاز نمود.

در اين کلینیک تجهیزات و فناوری های نوین پوست و زیبایی بر طبق استانداردهای FDA  گرد هم آورده شده و جمعی از مجربترین پزشکان زیبایی را برای رساندن شما به آنچه ایده آلتان است به همکاری گرفته اند و تخصص و تعهد را همواره سرلوحه کار خود قرار داده اند.

برخی خدمات: ليزر موهاي زائد، ليفت صورت، لاغري موضعي، مزوتراپي، ميكرونيدلينگ، ميكرودرم و هيدرودرمي، رفع چين و چروك صورت و افتادگي پلك، تزریق ژل و بوتاکس و ساير خدمات زيبايي.

هدف اصلی اين کلینیک ارائه خدمات با کیفیت جهت احیاء سلامتی و جوانی و طراوت پوست می باشد.

test1943